20130620

Time will change, change us all


(vest-sh, trousers-House, lords-Carry)Uwielbiam koszulki z zespołami i, mimo że prawie nigdy ich nie noszę, mam w szafie przynajmniej cztery. Wszystkie lubię, do wszystkich mam wielki sentyment, ale... Z jednej strony, nie ma przecież nic fajniejszego (no dobrze, przynajmniej dla mnie) niż zdjęcie Tarji, które mogę zawsze mieć przy sobie oraz możliwość podzielenia się z ludźmi tym, jakiej muzyki słucham. Jednak z drugiej strony, metalem nie jestem, nigdy nie byłam i raczej nie będę, więc kiedy wpadam na pomysł założenia koszulki z zespołem, a do głowy przychodzi mi tylko połączenie jej z czarnymi rurkami i glanami, to zazwyczaj rezygnuję. Nie zawsze, ale zazwyczaj. Tym razem jednak zdarzył się ten wyjątek i stwierdziłam, że zielone rurki oraz kamizelka będą całkiem dobrym pomysłem do Nightwishowego t-shirtu.
Zdjęcia były oczywiście robione prawie tydzień temu. Dzisiaj umieram z gorąca nawet w koszuli bez rękawów i w szortach, ale nie narzekam, to zdecydowanie lepsze niż temperatura na minusie lub ciągłe deszcze.

I love t-shirts with photos of my favourite bands. I wear them hardly ever, but I've got at least four in my closet. I like them all, really, but... On the one hand there's nothing better (well, for me of course) than the possibility of having a Tarja's photo always with me. I can also show everybody what kind od music I listen to. On the other hand I'm not kind of metal-girl (I'm not sure how to name it), so everytime I want to wear one of my t-shirts with band and the only idea I have is to wear it with black trousers and my bovver boots, usually I just give up. Not always, but usually. This time I thought, that it'll be good idea to pair this Nightwish t-shirt with my green skinnies and a favourite vest.
The photos were taken few days ago, today I'm literally melting wearing just shorts and a sleveless shirt.

7 komentarzy:

 1. fajne spodnie ;) Podoba mi się kolor ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny kolor spodni taki nietypowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jesteś ładna, chcesz ze mną być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha, chyba włączę moderację komentarzy XD

   Usuń

Thank you so much for every single comment! It means a lot to me <3