20131118

November inspirations

Ostatnio coraz więcej czasu, mimo że nie mam go zbyt dużo, spędzam na tumblerze. Ta strona naprawdę uzależnia. Uzależnia zaspokajaniem wewnętrznej potrzeby piękna i estetyki. Pomyślałam, że skoro na razie nie mam nowych zdjęć, to równie dobrze mogę podzielić się inspiracjami, których dawno tu nie było.

Brak zdjęć z kolei bierze się po pierwsze z powodu szkoły i to już powinien być wystarczający argument, ale oprócz tego jest jeszcze pogoda i coraz bardziej spadająca temperatura oraz moja nowa miłość-analogowa Praktica, na rzecz której chwilowo porzuciłam Nikona. Dzisiaj oddałam do wywołania pierwszy film i trzymam kciuki, żeby cokolwiek z niego wyszło. Oby zepsuty światłomierz nie przesądził o tym, jakie wyjdą zdjęcia i moje ustawianie "na oko" nie okazało się porażką.  Miłego tygodnia (a przynajmniej takiego do wytrzymania)!

4 komentarze:

 1. świetne inspiracje :) a Lily Collins... jak zawsze piękna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ją uwielbiam! Jest nie tylko przepiękna, ale wydaje się też być inteligentna i ze zdrowym podejściem do wszystkiego : )

   Usuń
 2. Witaj, jestem u Ciebie pierwszy raz, muszę Ci powiedzieć, że Twój blog jest świetny. Bardzo mi się spodobał, piękne zdjęcia oraz tło:)
  Jeśli masz ochotę to zapraszam Cię do obejrzenia/skomentowania mojego bloga - nowy post :*

  OdpowiedzUsuń

Thank you so much for every single comment! It means a lot to me <3